top of page
Mega Art House

kreujemy rzeczywistość na nowo...

Mega Art House to grupa profesjonalistów, specjalizująca się w tworzeniu i realizacji zintegrowanych kampanii reklamowych, wykorzystujących wiele różnych kanałów komunikacji. Swoją działalność rozpoczęliśmy pod koniec lat 90., wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych wieloletnich Klientów. Jako jedni z pierwszych na polskim rynku podjęliśmy się realizacji niestandardowych kampanii reklamowych.

 

ATL, BTL, INTERNET

Na tym zjedliśmy zęby! Specjaliści, których zatrudniamy to z pewnością pionierzy niektórych rozwiązań, odważni, ale kiedy trzeba - poważni :). Zaprojektują przyciągającą oko grafikę zgodnie z brand bookiem i guidem, wydrukują ją w dowolnym formacie i dostarczą na czas lub zamontują tam, gdzie powinna być widoczna. Zaplanują też kampanię w mediach - above the line, ale też w Internecie. Sky is the limit!

LEAD GENERATION

Wiedzieliśmy, że Lead Generation to przyszłość, dlatego poza "standardową" działalnością w obrębie kampanii ATL, BTL, Internetowych, rozpoczęliśmy wdrażanie narzędzi Marketing Automation, których późniejszym skutkiem będzie możliwość generowania leadów sprzedażowych. Opracowujemy kompleksowe strategie wdrożeniowe wraz z przygotowaniem sprzedażowym działu handlowego, jesteśmy także w stanie przejąć istniejące systemy i kampanie, odnaleźć się w istniejących, ale też zaplanować nowe workflowy.

GADŻETY I UPOMINKI

Mega Art House to jednak nie tylko kompleksowe działania marketingowe. Naszą domeną jest także kreatywność w zakresie organizowania różnego rodzaju gadżetów, upominków i wszelkich giftów dla kontrahentów naszych Klientów oraz ich pracowników. Od wysokonakładowych, znakowanych gadżetów reklamowych, przez gifty świąteczne, po eleganckie prezenty sekcji VIP. Klienci zamawiają u nas także wszelkiego rodzaju welcome-packi, które brandujemy według ustaleń i dostarczamy na szkolenie/konferencję.

WYDARZENIA OKOLICZNOŚCIOWE I AKCJE PROMOCYJNE

Mega Art House zajmuje się także kompleksową organizacją różnego rodzaju wydarzeń w siedzibie Klienta – od wydarzeń jednodniowych, sporadycznych, po szeroko zakrojone akcje promocyjne czy motywacyjne. Wystarczy określić charakter eventu, a my zajmiemy się resztą. Zorganizujemy wszystko, co będzie potrzebne, by korporacyjne wydarzenie nabrało wyjątkowego i niezapomnianego charakteru. W swoim dorobku mamy już wydarzenia promujące różnych kontrahentów, wydarzenia związane z konkretnymi dniami kalendarza – Świętami Bożego Narodzenia, wydarzeniami sportowymi, czy po prostu wyjątkowymi dniami dla pracowników danej firmy. Pozostaje tylko wyznaczyć cel, a my zajmiemy się jego realizacją.

bottom of page